№ 188 Jinliu Road, Yüksək Texnologiyalar Zonası, Jinshan Rayonu, Şanxay şəhəri, Çin +86-15001719145 sales@seize-air.com
BİZİ İZLƏ -
Məhsullar
Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressoru
  • Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava KompressoruTək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressoru

Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressoru

Ağır tikinti üçün amansız şəbəkədənkənar pnevmatik gücə ehtiyacınız varmı? Çinin qabaqcıl istehsalçısı olaraq SEIZE AIR ən yüksək tək pilləli dizel portativ hava kompressorunu hazırlayır. Həddindən artıq hərəkətlilik üçün qurulmuş bu möhkəm sistem yerli elektrik şəbəkəsinə etibar etmədən mədən sahələrinə, yol işlərinə və uzaqdan qazma layihələrinə yüksək həcmli sıxılmış hava çatdırır.

Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressoru nədir?

Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressoru şəbəkədən kənar sənaye tətbiqləri üçün nəzərdə tutulmuş müstəqil, yanacaqla idarə olunan pnevmatik güc mərkəzidir. Stasionar elektrik modellərindən fərqli olaraq, bu avadanlıq, hamısı möhkəm təkərli şassiyə quraşdırılmış yüksək effektivliyə malik birpilləli vintli hava ucu ilə ağır yük daşıyan dizel mühərrikini birləşdirir.

İstər açıq mədəndə əsas qayaları partlatırsınız, istər magistral yolların təmirində pnevmatik çəkiclər işlədirsiniz, istərsə də uzaq gəmiqayırma zavodunda qumlama qurğusunu işlədirsiniz, bu maşın yük maşınınızın apara biləcəyi yerdə davamlı hava axınına zəmanət verir.

Single Stage Diesel Portable Air Compressor

Zavoddan birbaşa əsas üstünlüklər

Nəyə görə birbaşa təsdiqlənmiş təchizatçıdan və fabrikdən əldə edin? Sahənin sağ qalma qabiliyyətini artırmaqla vasitəçini aradan qaldırırıq:

Bütün ərazilərdə hərəkətlilik: Yoldan kənarda güclü zərbələri udmaq üçün nəzərdə tutulmuş ağır iş yüklü burulma çubuğu asma və yüksək boşluqlu təkərlərə malikdir.

Yanacaq üçün Optimize Edilmiş Mühərrik: Gündəlik yanacaq xərclərini kəskin şəkildə azaldan real vaxt hava tələbinə əsasən RPM-i avtomatik tənzimləyən premium dizel mühərrikləri (məsələn, Cummins, Yuchai) ilə birləşdirilir.

Hava şəraitinə davamlı Korpus: UV deqradasiyasına, yağışa və aşındırıcı tozlara müqavimət göstərmək üçün ağır ölçülü polad örtük sənaye toz boya ilə işlənir.

Bir Pəncərəli Əməliyyat Paneli: Rəqəmsal smart-kontroller mühərrik yağının təzyiqinə, soyuducu suyunun temperaturuna və havanın boşaldılması təzyiqinə nəzarət edir və investisiyanızı qorumaq üçün avtomatik sönmələri işə salır.

Standart Texniki Spesifikasiyalar

Qeyd: Orijinal avadanlıq istehsalçısı (OEM) olaraq, biz sizin layihə ehtiyaclarınıza əsasən fərdiləşdirilmiş təzyiq və axın konfiqurasiyaları təklif edirik.

Spesifikasiya Kateqoriya

Parametr diapazonu / Təfərrüatlar

İş təzyiqi

7,0 Bar ~ 15,0 Bar (100 ~ 220 psi)

Pulsuz Hava Çatdırılma (FAD)

3,0 $m^3/dəq$ ~ 33,0 $m^3/dəq

Mühərrik Tipi

Kubota/Fawde/Yuchai/Cummins

Soyutma sistemi

Yüksək mühit temperaturları üçün böyük ölçülü radiator

Şassi üslubu

Əl əyləci ilə 2 təkərli və ya 4 təkərli yedəkli qoşqu

Ciddi Sayt Seçimi və Quraşdırma Qaydaları

Hətta portativ qurğu üçün əməliyyat zamanı düzgün yerləşdirmə müzakirə oluna bilməz. Zəif quraşdırma gözlənilməz fasilələrə, dolayı itki risklərinə səbəb olacaq və avadanlığın xidmət müddətini azalda bilər.

SEIZE AIR Rəsmi Sayt Seçimi Təlimatları:

Ərazi: Torpaq düz olmalıdır. Heç bir təməl və ya əlavə zərbə udma tələb olunmur, lakin onun ümumi gərginliyini təmin etmək üçün avadanlıq yerə tam şəkildə bağlanmalıdır. Onu havada saxlamaq olmaz.

Atmosfer: Kifayət qədər yer və yaxşı havalandırma təmin edin. Maşın yüksək səviyyədə toz və rütubətdən uzaq olmalı, suya və yağışa davamlı olmalıdır.

Kimyəvi Təhlükələr: Gətirmə sahəsi alışan, partlayıcı və aşındırıcı qazlardan (kimyəvi maddələr, boya və ya turşu dumanları kimi) uzaq olmalıdır.

Keyfiyyətə Nəzarət və Qlobal Sertifikatlar

Ağır maşın idxal edərkən, uyğunluq və marka etibarı hər şeydir. Bizim istehsal bazamız qürurla yüksək səviyyəli beynəlxalq təsdiqlərə malikdir:

Single Stage Diesel Portable Air CompressorSingle Stage Diesel Portable Air Compressor

AB bazarına hazırdır: Vida tipli enerjiyə qənaət edən hava kompressorlarımız (SZ-10-dan SZ-340-a qədər modelləri əhatə edir) 06 fevral 2026-cı il tarixində buraxılmış 2014/30/EU Elektromaqnit Uyğunluq Direktivinə uyğun olaraq rəsmi SGS Uyğunluğun Yoxlanmasına malikdir.

TÜV Rheinland Mükəmməlliyi: Keyfiyyətə sadiqliyimiz quru vintli hava kompressor çeşidlərimiz üçün TÜV Rheinland uyğunluq qiymətləndirmələri ilə daha da dəstəklənir və ümumi mühəndislik dəqiqliyimizi və zavod sınaq standartlarımızı sübut edir.

Peşəkar Baxım və Diaqnostika Alətləri

Problemləri vaxtında həll etməkdə və əl ilə texniki xidmət xərclərini azaltmaqda peşəkar xidmət personalına kömək etmək üçün saytınızın ekipajını aşağıdakı SEIZE tərəfindən təsdiqlənmiş diaqnostika alətləri ilə təchiz etməyi tövsiyə edirik:

Diaqnostika Alətinin Yoxlama Siyahısı:

[ ] Termometr

[ ] Mexanik stetoskop

[ ] Səs-küy detektoru

[ ] Qısqac tipli multimetr

[ ] Vibrasiya detektoru

Qablaşdırma və Qlobal Logistika

Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressorunun göndərilməsi ağır logistika planlaşdırmasını tələb edir:

LCL/FCL Konteynerin Yüklənməsi: Vahidlər 20ft və ya 40ft High Cube konteynerlərinə təhlükəsiz yükləmək üçün ağır yük qaldırıcı gözlərə və forklift yuvalarına malikdir.

Ro-Ro (Roll-on/Roll-off): Ultra böyük qoşqu modelləri üçün biz Ro-Ro gəmisinin birbaşa Şanxay limanından göndərilməsini təşkil edə bilərik.

İxrac Qablaşdırması: Təkərlər etibarlı şəkildə bərkidilir və örtük qüsursuz gəlişi təmin etmək üçün toqquşmaya qarşı yastıqla sənaye büzüşdürülməsi ilə bükülür.

B2B İdxalçılar üçün FAQ

S1: Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressoru üçün əsas tətbiqlər hansılardır?

A1: Onlar elektrik infrastrukturu olmayan açıq hava layihələri üçün vacibdir. Ümumi tətbiqlərə mədən qazmaları, karxanalar, qumlama, fiber optik kabel üfürmə və yol tikinti sahələrində pnevmatik açarları gücləndirmək daxildir.

S2: Zavodunuz xaricdəki müştərilər üçün satışdan sonrakı xidməti necə idarə edir?

A2: Etibarlı Çin istehsalçısı olaraq, biz 24/7 onlayn texniki dəstək təqdim edirik. Biz hər konteynerlə 2000 saatlıq standart ehtiyat hissələri dəstini (hava filtrləri, yağ filtrləri, separatorlar) göndəririk. Ətraflı ingiliscə baxım videoları da təqdim olunur.

S3: Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressorunun rəngini və markasını fərdiləşdirə bilərəmmi?

A3: Bəli. Toplu konteyner sifarişləri üçün fabrikimiz yerli ağır texnika icarə parkınıza və ya korporativ brendinizə uyğun OEM boyası və fərdiləşdirilmiş örtük etiketləri təklif edir.

 

 

Qaynar Teqlər: Tək Mərhələli Dizel Portativ Hava Kompressoru, Çin, İstehsalçı, Təchizatçı, Zavod
Sorğu göndərin
Əlaqə məlumatı
Yağlı Vintli Hava Kompressoru, Yağsız Vidalı Hava Kompressorları, Ötürücü Tipli Mərkəzdənqaçma Hava Kompressoru və ya qiymət siyahısı ilə bağlı suallarınız üçün bizə e-poçt ünvanınızı buraxın və biz 24 saat ərzində əlaqə saxlayacağıq.
X
Biz sizə daha yaxşı baxış təcrübəsi təklif etmək, sayt trafikini təhlil etmək və məzmunu fərdiləşdirmək üçün kukilərdən istifadə edirik. Bu saytdan istifadə etməklə siz kukilərdən istifadəmizlə razılaşırsınız.Məxfilik Siyasəti